sadece forum isteyenlerin forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Herkesin önünde soyunmak zor geliyor''

''Herkesin önünde soyunmak zor geliyor'' Empty ''Herkesin önünde soyunmak zor geliyor''

Mesaj tarafından XxCANISIxX Ptsi Tem. 07, 2008 1:40 pm

''Herkesin önünde soyunmak zor geliyor''İngiliz oyuncu Jamie Murray, vücuduna güvendiğini ama soyunmanın hep zor geldiğini söylüyor.

07 Temmuz 2008 12:35
--------------------------------------------------------------------------------

İngilzlerin ünlü oyuncusu Billy Murray'in kızı olan Jamie Murray, babası gibi oyunculuğu seçtiği için çok memnun. Ülkesinde 'Dexter' isimli diziyle sevilen yıldız, Fabolous dergisine verdiği röportajda hakkında bilinmeyenleri anlattı.

- Kırışıklıklardan çok korkarım. O nedenle hiç güneşlenmiyorum. Renk vermesi için makyaj malzemeleri yetiyor bana.
- Eğer bıçak altına yatacaksam bunu iki kez düşünmeliyim. Los Angeles'ta yaşarken pek çok kadının estetik ameliyatı olduktan sonra korkunç göründüklerine şahit oldum. O nedenle cildime iyi bakıyorum.
- İlk çıplak sahnelerim Dexter dizisinde oldu. Bu sahnelerle daha çok tanındım. Vücuduna güvenen biriyim ama o kadar erkek çalışanın önünde soyunmak - eğer teşhirci veya çıplaklığı savunan biri değilseniz - hiç de kolay değildi.

haber3
XxCANISIxX
XxCANISIxX

Ruh Hali : ''Herkesin önünde soyunmak zor geliyor'' 1172
Tuttuğu Takım : ''Herkesin önünde soyunmak zor geliyor'' 1447

Kişi sayfası
Rep Puanı:
''Herkesin önünde soyunmak zor geliyor'' Left_bar_bleue80/1000''Herkesin önünde soyunmak zor geliyor'' Empty_bar_bleue  (80/1000)