sadece forum isteyenlerin forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SON PİŞMANLIK

SON PİŞMANLIK Empty SON PİŞMANLIK

Mesaj tarafından K-H-7 Cuma Tem. 04, 2008 8:43 pm

Son Pişmanlık

Sevgili olan genç yakışıklı bir çocukla genç güzel bir bayan kavga ederler

CANSU-Ya git ya konuşmayacağım artık seninle.İstemiyorum artık seni

CEM-Bak söylediklerine dikkat et sonra kötü olur

CANSU-Ne yapacaksın dövecekmisin he

CEM-Hayır tabiki böyle birşey yapmam ama yapacağım şey karşısında pek te memnun olacağını sanmıyorum

CANSU-Aman ne yaparsan yap ayrıldık bu işte burada bitti

Genç çocuk ve genç bayan yollarını ayırırlar.Çocuk evinin yolunu tutar.Bir süre ne yapacağını bilemeyen çocuk iki elini başının iki yanına koyup düşünmeye başlar ve kendi kendine konuşur

CEM-Zaten yalnız olduğum bu dünyada bir de sevgilimden darbe yedim artık hiç bir amacım kalmadı dünyada

Cem bir süre kendi kendine konuştuktan sonra hemen evinin dolabının çekmecesinden bir kağıtla bir kalem alır ve yazmaya başlar

Kağıda yazdıkları-Bomboş olan hayatımda anlamlı olan tek güzel şeyi elimden aldın.Artık geri dönüşü yok.Bu yazıyı okuduğunda ben hayatta olmayacağım.Şimdi mutlu musun?

Cem yazısını bitirdikten sonra evinden çıkar ve sevdiği kızın apartmanının önüne gelir.Alt kattaki posta kutularına mektubu atar ve gider.

Canan dışarıdan evine girmek için apartmana girer.Her zaman yaptığı gibi posta kutusuna bakar ve bir mektup bulur.İsimsiz bu mektubu açan canan hemen okumaya başlar ve okudukları karşısında dona kalır.Koşarak Cemin evine gider.Anahtarı vardır ve açıp içeri girer.Cem i yerde hareketsiz halde bulur.Etrafa bakar ve boş ilaç şişeleri görür.Hemen nabzını kontrol etmek için bileğine uzanır ve kontrol eder.Ancak nabzının atmadığını anlayan canan bağarmaya başlar.

CANAN-Hayııııııııııııııııırrrrrrrrrrr

Canan şiddetli bir şekilde yataktan kalkar.Gördüğü bir kabustur.Saate bakar ve sabahın 10 u olduğunu farkeder.Gördüğünün bir rüya olduğunu sevinen canan hemen üstünü giyer ve sevgilisi Cem in evine gider.Kapıyı çalar

DİNG DONG

Kapıyı cem açar

CANAN-Yaşıyorsun yaşıyorsun

CEM-Ne saçmalıyorsun kızım sen.Biraz rahatla kendine gel aynı zamanda içeri de gel

İçeri girer

CANAN-Ya dün çok kötü bir rüya gördüm.Seninle kavga ediyorduk ayrılıyorduk ve sen intihar ediyordun

CEM-Tamam canım geçti.Sen bizim geçen ki kavgamızın etkisinde kalmışsın

CANAN-Evet ya.Biz artık kavga etmeyelim.Tamam bazen kavga olur ama hiç ayrılmayalım olur mu?

CEM-Ayrılmak mı?Bana ne kadar uzak bir kelime

CANAN-Buna sevindim.Seni seviyorum.Seni seviyorum.Seni seviyorum.Biliyorum daha önce çok az söylediğim bir söz ama insan karşısındakinin kıymetini her zaman anlayamıyor.

Cem ile Canan bir daha ayrılmazlar ve birbirlerine hep iyi davranırlar.
K-H-7
K-H-7

Ruh Hali : SON PİŞMANLIK 1107
Tuttuğu Takım : SON PİŞMANLIK 1446

Kişi sayfası
Rep Puanı:
SON PİŞMANLIK Left_bar_bleue10/1000SON PİŞMANLIK Empty_bar_bleue  (10/1000)