sadece forum isteyenlerin forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

en güzel nickler

en güzel nickler Empty en güzel nickler

Mesaj tarafından karamel Paz Tem. 06, 2008 12:15 am

♥ Seni Sevdiğimi Düşündükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrıdan... Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan Çıkarıyor... Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla Çiğnerdim... Ama Elimde Değil Ne Seni Sevmemek Nede Kalbimi Söküp Çiğneye Bilmek... Yapabildiğim Tek Şey Seni Sevebilmek..

♥ Birgün Hayatın Bütün Güzelliklerinden Vazgeçip Ölüme Sessiz Sedasız Gitmek İstersen Yanıma Gel. Yanıma Gel ki; Sana Sensiz Yaşamanın, Sensiz Olmanın Ölüm Olduğunu Göstereyim.

♥ Benim Kalbimi Kırmak Suya Yazı Yazmak Kadar, Gönlümü Almak İse Güneşe Dokunmak Kadar Zordur. Sen Suya Yazı Yazmayı Başardın, Şimdi Güneşin Batmasını Bekle.

♥ Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm.

♥ Ağzımın Tadı Yoksa, Hasta Gibiysem, Boğazımda Düğümleniyorsa Lokmalar, Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Güzel Gözlerinin Hasretindendir.

♥ Seni Yıldızlar Kadar Çok Seviyorum. Onlar Kadar Parlak ve Onlar Kadar Yakınsın Bana, Tek Fark Onlar Milyonlarca Sen Birtanesin.

♥ Rüyaların En Güzelini Görürken Tanrının Seni Koruması İçin Gönderdiği Meleklerin Kanatları Öyle Büyük Olsun ki En Masum Anında Bile Sana Kimseler Zarar Veremesin

♥ Gözlerin Nehir, Kirpiklerin Köprü Olsun. Ben Tam Üzerinden Geçerken İpler Kopsun, Düştüğüm O Yer Dudakların Olsun.

♥ Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..

♥ Dünyanın dört bir yanında dostlarım var dostlar ki bir kerecik selamımı almamışlar bir kerecik selamlarını almamışım ve yine dünyanın dört bir yanında düşmanlarım var düşmanlar ki kanıma susamışlar kanlarına susamışım..

♥ Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim...

♥ Gerçek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna göre,insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir,yada evlenerek aşklarını sahteleştirir.

♥ Bu gece kayarken yıldızlar gökyüzünden ve gözümden yaşlar süzülürken dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkür ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun için!!

♥ Seni sevmek acıların en büyüğü olsa gerek,seni düşünürken gözyaşı dökmek yaşanabilecek en büyük sevinç demek.

♥ Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş
♥ Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın, tek başına yaşanmayacak kadar takımdır...

♥ Hissizler, Hareketsizler yol alamazlar, Uyuyanlar hedefe ulaşamazlar, hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar.

♥ Kristalin bedelini göze almayan,onunla oynamasın

♥ Ne zaman gelirsen gel,başıma taç olursun. Sen benim eski değil , eskimeyen DOSTUMSUN...

♥ Ya Sözlerin Aklımda, Ya Da Aklım Adında, Ya Hayalin Karşımda, Ya Da Sesin Kulağımda, Ya Ben Çıldırıyorum, Ya da Çok Özlüyorum, Ya Özlemek Çok Güzel, Yada Özlenen Çok ÖZEL...

♥ Sözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok,doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsun..Kendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın!

♥ İçinde öyle bir umut taşıki onu senden kimse alamasın.gözlerin hep gülsün.onuda kalbinde öyle bir saklaki gerçekten isteyen bulsun.

♥ Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz.. Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir, sen yokken bile seninle olabilmektir..

♥ Dertlerin kum tanesi kadar küçük, sevinçlerin nisan yağmurları kadar bol olsun ve öylesine mutlu ol ki gözünden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadakan olsun..

♥ Hoççakal Allah a emanet ol tabii ki Allahın varsa?Hoşçakal aşk sende kalsın sanmam ama işine yararsa?

♥ Ağlamak çocuklara, affetmek ise Allah a mahsus. Beni birgün aldatırsan çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem...

♥ Dünyanın en güzel şeyini sana vermek isterdim, Fakat seni sana nasıl verebilirim ki?

♥ Kalbinde yer yoksa Güzelim ! farketmez ben ayaktada giderim.

♥ O vefasız kalbin hissetmesede.. Sana bu şarkıyı dinleteceğim.. Bu aşkın uğruna ömrüm bitsede.. Sana sevmeyi öğreteceğim...

♥ Hayat bir şekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan işte o zaman her yer yeşerecek.

♥ Güneşi sevdiğini söylüyorsun güneş çıktığında perdeleri örtüyorsun.Rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıktığında kapıları kapatıyorsun.Yağmuru sevdiğini söylüyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun.Korkuyorum çünkü beni sevdiğini söylüyorsun.

♥ Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun

♥ Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim?

♥ Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.

♥ İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim?

♥ Seni bulmaktan çok aramak isterim! Seni sevmeden önce anlamak isterim! Seni bir ömür boyu bitirmek değil de sana hep yeniden başlamak isterim.

♥ Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar kulağına seni ne kadar çok özlediğimi... Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha bir sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer!

♥ Sen en büyük sevgiyi hak edecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hak edemeyeceği kadar özelsin.

♥ Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere...

♥ Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan... Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat... Muuckk!!!

♥ Bir ömür boyu seninleyim desen de istemem artık. Çünkü sen rüzgarın çoşturduğu bir toz bulutusun, bugün bana esersin ...yarın ellere...

♥ Hasretin öldürdü beni! Şimdi geceler çaresiz. Şimdi yağmur damlası gelip konar dudaklarıma sessiz. Söylemiş miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.

♥ Sana şarap vereceğim, iç ama sarhoş olma. Sana bir gül vereceğim, kokla ama soldurma. Sana kalbimi vereceğim, sev ama incitme!...

♥ Sevgi basittir, karmaşık olan bizleriz. Sevgi güven verir, insanlar aldatır. Sevgiye her zaman güvenilir, insanlara asla!..

♥ Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim...

♥ Yağmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt...Başımı omzuna yasla nemli dudaklarımı dudaklarına ansızın değdir.Masum ve üzgün bir çocuk gibi konuşursam.Anla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa Seni seviyorum de....

Seviyorum your eye çünkü onlar very nice,bir kerecik look atme,ondan sonra forget me,kalbim tic tac for you,çünkü baby ı love you

hayatı öyle bir yaşaki hayat seni kıskansın öyle bir sevki ölüm sana acısın öyle bir dost olki dostun olmayan utansın

SENI UNUTMAK İÇİN AND İÇTİM AKLIMA GÖZLERİN GELDİ VAZGEÇTİM
YAŞAMAK İÇİN YALVARMADIK , ÖLMEK İÇİNDE YALVARMAYIZ..!

en güzel nickler 770911:güneşten gelsem beni bul aydan gelsem beni bul sevgiden geldiysem ikimizi bul

kül olmuş ateş yanarmı?buz tutmuş su akarmı_?bu gözler seni sevgi başkasına bakarmı?
hayat bir tiyatro dediler
bana bir rol verdiler en acısı benimki idi önce sev sonra terket dediler ama ben terketmedim

Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin.

seni sevdiğim kadar yaşasaysım ölümsüzlüğün adını aşk koyardım

Seniyorum ama kimi
Entatlı birisni
Nasılanlatsam sana
İlk harflerine baksana

Hâ¥âTTâ ïKï KöR TâNıDıM ßïRï ßêNï GöRMê¥êN §êN...DïĞêRï §êNDêN ßâŞKâ§ıNı GöRMê¥êN ßêN..:

daha istersenin söleyin ben size söyleyeyim
Akşamı son bulan ufuklarda..güneş damla damla erirken..hayatta kalan duygularımla..sana iki kelime söylüyorum..."SENİ SEVİYORUM"

Ne içimde seni unutmak gibi bir his var..nede aşkımı körükleyen bir rüzgar..ne seni görmeyecek kadar güçlüyüm..nede görmeye dayanacak kalbim var

Ben seni Bir Kum Tanesine Adını Yazacak Kadar Değil Sahildeki Tüm Kum Tanelerine Adını Yazacak Kadar Çok Seviyorum

Biz her ne kadar sosyetenin cilalı taşlarında dans etmesini bilmesekte, soğuk dolunayda şeytanla azraille dans etmesini iyi biliriz

Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun.

Seviyorum sevmenin acı verdiğini; her sevenin sevilmediğini bile bile ! ama yinede bir umut taşıyorum belki SEVEN SEVİLİR diye !!!

O vefasız kalbin hissetmesede.. Sana bu şarkıyı dinleteceğim.. Bu aşkın uğruna ömrüm bitsede.. Sana sevmeyi öğreteceğim

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et çünkü aşk sessiz sevgi dilsizdir...

Ölümden korktuğum gibi seni sevmekten seni sevmekten vazgeçmediğim halde kaybetmekten korkuyorum...

Seni göremeyen gözlere inat,seni hissedemeyen ellere inat,seni bir türlü bana getirmeyen zamana inat seni asla unutmayacağım!

Unutma; Her beyaz gülün siyah bir gölgesi vardır.

Gülüşüne bir kurşun sıksada ölüm unutmaki umuda kurşun işlemez gülüm

Sen Bnm Farkımı Fark Edemedn!Ama Artk Fark etsende Fark etmez!Çünkü bnm farkımı fark edenler sendn çok FarkLı

Eğer bir gün grurunu yenip,bana geri dönmek istersen sakın dönme,çünkü senin grurunun bittiği yerde benim grurum başlar

Yetimim sensiz,yurtsuz yersiz..Dilerim BENSİZ anLayacaksın!! öLürüm yoLuna,öLürüm yoLuna SoNuM OLaCaKsIn...!Günahı Boynuna,Onun Koynuna Ne ZaMan DoYaCaKsIn??

Sarhoşum Bu Gece Kafam Dumanlı Bana Verdikleri Hayat Yalandı Nefret Ettim Gıpta Ettim Kendim Olmak İstedim Beceremedim !

Benim için giden gider, gittiği gün biter!

Zalimsin Ama Lazımsın Bana,Hainsin Ama Zaafımsın Anla...!

SeNi GöRDüĞüM GüNü, SeVDiĞiMi uNuTSaM... BiR BaŞKa DüNYa BuLSaM, iÇiNDe SeN oLMaSaN
Sensizlik acı ölümdende,bu ölü hayatı aradı sende!Artık öldü sevsende,sevmesende....
AğLayp inLeyp hiç aCı Çekme!Bir aNda GönLündeN SiLiver GitSin..Aldırma ArdınDan ağLyaN Benim..Komik Bir Fıkra Gibi GüLüvr Gitsn!!

GÖZN KMİ GÖRMK İSTYRSA KALBNİN DERİNLİĞNDE KMİN ADI WRSA,KULĞINDA KİMN SSİ ÇINLIYRSA MELEKLR HR GECNİN SABHINDA SNİ ONA BAĞIŞLASN

Zaman..Ah Zaman!Hem dost,hem düşman.Hem mazlum,hem zalim..Aktıkça köpüren nehir,durdukça kuduran şehir..

Seni Seviyorum,Sen Beni Sevmesen de Olur..Zaten Aşk Budur!Ama Yine de,Her neyse.

Su gibisin içilip hiç kanılamayan..Seveni yanıltmayan sevince yanılmayan..Özlenen sen özleyen sen..Varken bile doyulamayan

İnsan ya hayrandır sana ya düşman, ya hiç yokmuşsın gibi unutulursun
Ya bir dakika bile çıkmazsın akıldan.

Bilirmisin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere
Hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense..

Doğan güneşi bana doğsa, her mutluluk beni bulsa,
Bütün dünya benim olsa sensiz hayat yaşanmıyor

Sen bazen en zifiri karanlık gecemin güneşi,
Sen bazen yaşanacak hayatın cesaret verecek mutluluk yanı,
Sen bazen ve her zaman sevgimin tek nedeni...

Şu an hayatta olmamın çok güzel bir nedeni var,
Bu nedende yüreğimdeki sensin..

Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,
Biri için dünyalar kadar önemlisin.

Ben, seni, gözlerimi kapattığımda değil,
Gözlerimi açtığımda görmek isterim...

Sevdiğinin gözyaşları sahile vurduğu zaman ,
Sahilin atacağı imza SENİ SEVİYORUM olacak bitanem..

Kuyruklu yıldızlar vardır;
Yetmiş yılda bir yaklaşır dünyaya...
İnsan ömrü boyunca ya bir defa görür ya hiç...
Ben gördüm o da sensin Bitanem...

Seni yıldızlara benzetiyorum.
Onlar kadar pırıl pırıl ve yine onlar kadar ışıl ışılsın.
Ama aranızda tek bir fark var,
Onlar bin tane sen bir tanesin.

Ağlasam çizgi çizgi,
Gözyaşlarım sana değilmiş gibi, beklesem,
Zamansız, dünsüz, yarınsız gelmeyişini, Silinmiyor hüzünlerim,
Seni seviyorum...

Hafif hafif çiseleyen yağmurda kalırsan;
Saçlarını okşayan her tanede
BENİ HATIRLA !

Bu gece seni düşüneceğim; Ne kadar uzakta olursan ol,
Sevgimi avuçlarıma alıp yıldızlara üfleteceğim ,
Gecenin rengine kucağındır diyerek düşlere dalacağım..

İki Şaşkın yıldız gibi parlayan gözlerine bakıp da, senin ruhunu tüm içtenliğiyle görebilenler anlar ki sen bir ömre bedelsin !!

Ben seni bir nisan yağmurunda,
Ilgıt ılgıt esen rüzgarların gelincikleri okşayıp,
Bir kış günü kar altındaki buğday tanesinin,
Güneşi özlediği gibi seviyorum...

Gözlerimdeki pırıltıyı farkettiğin zaman,
Üşenme sarıl boynuma anlamışımdır mutlaka sevdiğini,
Zaten belli olur gözlerimden hemen,
Alışık değiller öyle parlamaya!

Acı ve hüzün bir yıldız kadar uzak,
Mutluluk ise gözbebeğin kadar yakın olsun,
Umutların gerçek gerçeklerin, mutlulukların sonsuz olsun..

Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım ,
Kendini yanlız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep oradayım!!

Gecenin en karanlık ve en derin anında,
Kızıl bir ay karşımda karanlığa yükseliyor,
Ve bir yıldız bana göz kırpıyor.
EMİNİM Kİ SENSİN ! ![list][*][list][*]
karamel
karamel
Admin
Admin

Ruh Hali : en güzel nickler 1178
Tuttuğu Takım : en güzel nickler 1446

Kişi sayfası
Rep Puanı:
en güzel nickler Left_bar_bleue50/1000en güzel nickler Empty_bar_bleue  (50/1000)

en güzel nickler Empty Geri: en güzel nickler

Mesaj tarafından karamel Paz Tem. 06, 2008 12:15 am

1 DiLék Tut 1 $iir Yas ßana. Hayatımı Yas. Yas Ky 1 Oyun ßozan OLmadıqımy Oyunun ßozuk OLduqu Anna$ıLsın

söz aqızdan çıktı ßir kéré.
$éytan da séndén yana méLék dé.

qéL dérsém qéL qid dérsém qidmé

yüréqin yoksa éqér rahat oL,
o zaman izim ßédénindé . ßéni unutmana yétécék

sévmék ßirçok $éi qözé aLmaktır.

sénsizLiin até$indéim yaLnızLıım ßuz duttu

ßana 1 qéL désén o yoLLary hic qéciLmémi$ sayardım

ßén qüLLérimi SoLdurdum Sén Papadyana İi ßak..!

Hic1$é SöLémé Hic1$é Yapma. Nédén Mi? Cünkü ßén ÖLé Yapıorum..!

DétayLar Aynadır SénLé ßénim Aramızdaki Farkı Yansıtır , Çünkü ßénim qißi KraLLar iz ßıraKır Sénin qißi SoytarıLarda Kıskanır..!!

O yüzdén a$kım sén $imdi ßénim yaptıqım qißi sadécé qit..
Ték yapaßiLdiqin qüzéL $éy qitmék çünkü...
Vé siL ßéni!..

Hani hérkés dér ya iLérdé ßunLarı hatırLayıp qüLécéksin,, dié ßir ték ßu doqruymu$.. $imdi sana qüLüp qéçiyorum.!! " MutLuyum " ordan anLadım.!!!

Né İsTanßuL 1 Déniz Né Sén 1 qémi ßu kaFayLa qidéRsén cOk s*kérLéR séNi

Toz Pémßé hayaLLérin karanLık qöLqésiyim...!

Sonunu qétirémédiqim HikayéLérim Var ßénim. 1 2 3 Tıp... Daha Kac Hakkım KaLdıKy Ya$amaya..?

ßir iskamßiL faLında çıkmı$tık ßirßirimizé
O qüzéL kupa kızıydı sinék vaLésiydim ßénsé...

MaLLardan uzak. HayvansaL vé saLaksaL ki$iLikLérdén uzak. qérçék insanLarLa Yéni ßir hayat*.

ßén séni ßöyLé tanımadım.koLpaLa$ma kéndin oL ßiraz oqLum

NasiL oLsa qidécéksin Hakkim yok durdurmaya AMA KéNDINI ßIRAK ßéNDé..

éLimdé kaLan son cümLéLérimdi sana vérdikLérim...

Son KéLimém OLsun Aydınnık, Son NéFésimdé Karannık.. Sor kéndiné: 'Hani nérdé DéLİKANLILIK?'... Yaptıqın apaçık yaLakaLıkk...!!!]

DérT oLmaz..çékip kapıyı çıkaßiLirsn..ßén ßöyLéyim.. qérçéktén sévmiyorsan ßıkaßiLirsn!!

çhq üsqünüM iStémédén ßi ßakı$a aLdandım iNaN ßana pi$manLktan ßtn qécé aqLAdm ='(

İtLé köpékLé uqra$acak waktim oLsaydı,vétérinér oLup séni tédavi édérdm.

Vaktini CaLacaqım ßéLky Ama Hady ßana Até$é VériLmi$ 1 CümLé Sonu ßuL..!

ßir çiçéqé qüLméni ßir qüLé ßénzéméni o kadar çok istédim ki
Ama sén qüLün dikéniné ßiLé ßénzéyémédin, otun tékisin sén!

Sén hém ßi hastaLık hém ßi saqLık qißisin kaLßimdéé (:

né néfés..né néfrét..artıq ßi anLamın kaLmadı $u küçücüq kaLßimdé...

oysa siah qién méLékLérdik ßiz. aqLardık nédénsiz. kırıLqan kaLpLérimiz, hép 1 hüzün kapLardı séssiz.

qörmézdén qéLirsén yok oLurmuum?

ruhum chıkmazLarda karanLk ßi sonLa sava$ıo

qéridé kaLmı$ qünLér qécéLérimiz qüzéLdi ama $imdi rüya qißiLér

kör qéLdé séndén kaLanLarı qör

ya$adıqımı unutuorum ßana öLmédiqimi ıspat éd

KızıLa çaLıyordu öLén qözLérin Dü$Lérim, hayaLin, hayaLimiz ÖLüm ßéndim ama sén ya$am déqiLdin AqLamak én iyi çözüm...

ajkkUm baqsaNNa bhaNa ...
karamel
karamel
Admin
Admin

Kişi sayfası
Rep Puanı:
en güzel nickler Left_bar_bleue50/1000en güzel nickler Empty_bar_bleue  (50/1000)

Mesaj tarafından karamel Paz Tem. 06, 2008 12:16 am

є yi†iяsєм hєp گےєndє ßµℓµyoяµм ßåşℓångıçℓåяıмı گےєnsє hiç ßi†мєz gibi ßєndє oynµyoяsµn †üм گےåkℓånbåçlårını♥♥
Ø i¢ïмdєn qєLєn sєs ¢ıLqın¢a HaykıяışLaяıм ŚïyaH kaяanLıqa döŃdü .!!
Ø ●| ˙·•● [ ' * , . -P-i-L-L-i b-é-ß-é-q- . , * ' ] ●•·˙ |•̪●|
Ø ♥ßΆм£z••••d£dÎğÎм••••h£я••••گے£¥••••bΆ†Î••• •gÎ†м £z••••d£dÎğÎм••••h£яk£گÎÑ••••gΆ†ÎğΕ•••gÎbÎ
Ø ♥♥••K Ǻ P Ǻ † † I м•••K Ǻ L ß Î м Ε••گے Î м D Î L Î k•••¥ Ǻ Ñ L I Z L I K L Ǻ R•••Û L K £ گے Î Ñ D £••
Ø
♥Sevmye•NiyetLiYseή•İi•Dşnmelisή•AgLamyı•Ögre nip•G üLmeyi•ßiLmeLisiή•
Ø ♥DeĞiŞkEn bIr dÜnYaDa, BeN SaBiT KaLıYoRuM. hErKeS BaŞkA BaŞkA SeVeRkEn, BeN YiNe sEnI SeViYoRuM...!!!
Ø BeLqide bu dünya başqa bir gezegenin cehennemidir..!!?
Ø ßiLékLérimi kestim acıyor.. Kanım akıYor yawaş yawaş.. ßiLiorm öLüorm ama öLüm ßana yakıŞıor. .
Ø Ciğlik iStiyør kuLaklarim..ya atmaLi deRinden yada attirmaLi derinLerden!?
Ø Dü$Lermde pusLu ßi intikam biLeklermde ßayat ßir intahar øySa öLünücek ßir$ey yokmu$

--sheytan--
Üyelere Açık Profil Bilgileri
--sheytan-- - Özel Mesaj gönder
--sheytan-- - Daha fazla mesajını bul
--sheytan-- - Arkadas Listeme ekle

The Following 2 Users Say Thank You to --sheytan-- For This Useful Post: kelebek13 (Bugün), Lordorc (Bugün)

Dün, 08:35 #4
--sheytan--
yabanci

Teşekkür Etme: 1
6 Mesajina 11 Defa Tesekkur edildi
Tecrübe Puanı: 1 Ce: işde sise shüpper nicqlerr

--------------------------------------------------------------------------------

Ø NeFreT ve aCıNın biRLeşimiYim Ben aĞLaMak FeLseFeM öLdüRMeK eĞLenCeM...
Ø maSum görünüŞe baKıp aLdanmayıN. o biR manİAk !
Ø αşк вιя σуυηѕα вη∂є נєтση ¢нσσq χD
Ø υѕℓυ вιя çσ¢υк σℓυяѕαη şιяιηℓєяι вιℓє qöяєвιℓιяѕιη.. =))
Ø Heey büyücü yaptı büyüyü Büyüde gel tutulamaz her el
Ø кιяDιgιйιz нαуαL кυяDυgυηυz нαуαL σLмαѕιй ѕαкιйй؟!?
Ø aLLahı^ım yağmur yağDır yérzüné pisLikk çokk !!
Ø
* xX déиqésizZ .. ∂éηgéѕιzιмм , çıℓgıηıмм ,υкαℓαуıмм , αмα ¢нσк тαтℓıуıммм ßє «
Ø dü$ünüo MusuN haYatıN b*ktaN qectiqiNi hayaL eT yüzLerce ki$inin öLmeni istediqiNi..!!
Ø ßenim hayrım var! Ama aynım yoq ! kayqım var ama kayßım yoq Sana saygım var ama Tahammülüm yoq
Ø ' GözümüßoyamayaCaLı$maOLumßénimDünyamZatiRénqarénk..!
Ø Tanяı DéiLim Ama Tapannaя Faя...
CahiL DéiLim Ama Séwméi ßiLméi$Léяim Faя...
YanLı$ DéiLim Ama SapkınLıkLaяım Faя...
ßazén ßo$ Konu$uяum Ama GücLü CümLéLéяim Faя...
$aяkı DéiLim Ama EzqiLéяim Faя...
Pi$man DéiLim Ama HatıяLamaı UnuddukLarım Faя...
MéqaLomAn DéiLim Ama ßüyüLéici 1 ßén Faя...
ArtiSt Hic DéiLim Ama "MuhTé$ém OLmaK" KanıMda Faя..! x)
Ø
Ø beLLéqsizLéRLé i$im yOq özénTiLérLé i$im cOq
Ø ßéNi ceKemeyenLr anTén takTırsn
awazım cıktıqı kaDar susuOrum
Ø -»»уαşαуαη ¢єѕє∂є öℓüм кαç уαzαя...---««
Ø Değer vermek sadece matematikte işe yarar..
Ø Kadınlar mektup gibidir, önce yazarsın, sonra yalarsın, bitince de postalarsın..
Ø Sanma ki unuttum seni, her köpek havladığında aklımdasın..
Ø Bana bir çiçek verdin bu çiçek kuruyunca dönücem dedin çiçek plastik çıktı..
Ø Körkütük aşk bizimkisi ben kör sen kütük..
Ø Toz pembe hayallerim vardı, pembesi gitti tozu kaldı..
Ø Biliyorum sen Güneş'sin ve etrafında binlerce gezegen var, ama sen de biliyorsun ki ben Dünya'yım ve bir tek bende hayat var..
Ø Zaman kötü kolla g.tu..
Ø Doğruluk mu cesaret mi dediler, doğruluk demeye cesaret edemedim..
Ø Siz giderken biz dönüyoduk diyenler, bir gün beraber gidelim bakalım kim daha önce dönecek !!?(
Ø SaNa DeĞeR wErİp AşKı BuLaCaĞıMa x'e DeĞeR wErİp y' yi BuLuRuM dAhA ii..
Ø hawa korsanı uçak kaçıracakmış ama uçağı kaçırmışş xD
ya kendine gel ya da bize gidelim hihi xD
Ø Şeytan , Sadece İçinizdeki Tanrının Yoklugudur.!
Ø <<<||_Sen Benim Hayatımda PiYonSuN..
Seni Kaybedersem;2puan Gider.
Ben İse Senin Hayatında ŞaH'ım,
Beni Kaybedersen; OyUn BiTeR!!_||>>>
Ø
Ø qidén qidéR özLémém..huyum böyLé qizLémém.ßén ßir fiLmi iKi kéré izLémém_!!
Ø ••• AkLına GeLirim ; AkLın GideR ... •••
Ø Ҳ ﻛнιмaяιк ﻛнεУﻛ Ҳ
Ø ¦¦ »-(¯`v´¯)-» ..*güℓüм ѕσℓмυѕ нαвєяιм уσк!...є¢єℓ gєℓмιѕ кσякυм уσк!!!*.. «-(¯`v´¯)-« ¦¦
Ø ¦¦ »-(¯`v´¯)-» ..*๏tยг๓ยรย๓ tєк ๒ครเ๓ครєภเ๔üรüภüy๏гย๓...๒เl๓เy๏гรยภ кเรєภเภєкค๔คг ç๏к รєשเy๏гย๓!*.. «-(¯`v´¯)-« ¦¦
Ø Şeytanla dans edersen şeytan değismez; seni değistirir…
karamel
karamel
Admin
Admin

Kişi sayfası
Rep Puanı:

Mesaj tarafından karamel Paz Tem. 06, 2008 12:16 am

Ø klonlanan koyunlar gbisiniz hea XD
Ø x.tHe PrOfeSsıOn.LL CcHatLaqq.x
Ø ¢¡k¡|ø&THORN;
Ø kandırık oyunların mızıkçı velediyim!!! xD
Ø herhangi birinin senden nefret edebilmesinin tek sebebi aslında ssadece senin gibi olmak istemsdr
Ø Aşk ßenim damarLarımda doLaşan kimyasaL ßir etki!>>>ßen a$ık değiLim oğLum ßenimki sadece etkiye tepki<<<
Ø DağLar oNumDé éğiLirKéN KaYaLaRa YaLVArMamm
Ø Bu cekicilik, bu asalet,hele o büyülü gözler. allah bütün güzelligi bir kiside toplamis. neyse benden cok bahsettik.sen nasılsın
Ø ﻉтяαF'đα Ǻятįѕт ¢σк, Ǻмα γöηﻉтмﻉη ßįzįz HαвﻉяŁﻉяį γσк
Ø -$aÑLıyız $öh®etLiyiz Pa$ayIz K®aLız ®ekLamIz Ma®kayIz FaLaÑız FiLaÑız K®aLıÑa değiL aLayIÑa ßaSa®Iz Tek Fa®kImIz !zm!rL! oLmAmlz
Ø Laf dalaşına girme kapak olursun,uğraşma etiket olursun,adam ol belki yanımda yer bulursun...
Ø ADINI KALBİME AŞKLA KAZIMIŞTIM,BOŞVER ALDIRMA BİRGÜN SİLERİM,GÜZEL BİR RÜYAYI GERÇEK SANMIŞTIM,SENİ SEVDİĞİM İÇİN ÖZÜR DİLERİM...!!
Ø ¦ °¤ gÖzd£é ¤° ¦ | —— ®em¡x —— sEnsiZ ßekleD¡Ğ¡m saDe©e --»E©EL «--:
Ø İyi bir insan? O sensin! İyi bir sevgili? O sensin! İyi Bir sırdaş? O da sensin. Güzel bir kız.. Ahh kahretsin işte o bnm
Ø Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!!
Ø Hayat üç buçukla dört arasındadır. ya üç buçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın...
Ø [[[[[[[[[aşk;iLkOkUlDa kOm£d!_______OrTa oKuLdA TrAj?d!____lIs?d£ DrAm____ImAm hAtIpT£ hArAm]]]]]]]
Ø Sevgiler sahte , insanlar kahpe , hayatınız plan , Alayınız yalan !!!
Ø DeLiYiZ DoLuYuZ SöZüMüZ GeÇeR ŞiFa ÇoCuĞuYuZ ŞeKLiMiZ YeTeR ŞiFa meRKeZ aKıLLı oLSun HeRKeS
Ø KaRaNLıK BeNi HaPگEdİyOr ... HePگİ GeRçEğİ GöRmEm İÇiN... AMA GeRçEk OlAn TeK şEy ›ÕŁũм› ... Ve O BeNi ÇaĞıRıYor
Ø Boşwer,Hep aynı MasaL 'Hayat ve BeN' İşte O kdr
Ø Burlarada Senden Çok Bir Görsen AnLarsın..Oralarda Benden Yok Bir Düşünsen Anlarsın !!
Ø 45515612165156126545 kere saRıL bana...
karamel
karamel
Admin
Admin

Kişi sayfası
Rep Puanı:

- Similar topics